منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 71370 | کل بازدید : 1548694 
يکشنبه ٢٤ تير ١٤٠٣
اخبار
 


دانشجويان كارشناسي ارشد امكان استفاده حداكثر 5 نيمسال تحصيلي از خوابگاه را دارند
دانشجويان كارشناسي ارشد امكان استفاده حداكثر 5 نيمسال تحصيلي از خوابگاه را دارند
ضمن آرزوي سلامتي و توفيقات روز افزون، باعنايت به تصميمات اتخاذ شده در خصوص تعيين تكليف خوابگاه دانشجويان ترم 5 به بعد مقطع كارشناسي ارشد، به استحضار مي رساند طبق آيين نامه اسكان دانشجويي وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشكي دانشجويان كارشناسي ارشد امكان استفاده حداكثر 5 نيمسال تحصيلي از خوابگاه را دارند. با توجه به همراهي اين معاونت براي حضور دانشجويان بصورت حداكثر زمان ممكن، پذيرش ورودي دانشجويان دكتري تخصصي و ظرفيت محدود خوابگاهها، ادامه اسكان اين عزيزان در نيمسال 6 عملا امكان پذير نيست. ليكن به جهت تعامل با دانشجويان عزيز و استفاده حداكثري از امكانات در صورت وجود ظرفيت مازاد پس از تعيين تكليف پذيرش دانشجويان ورودي مقطع دكتري بهمن ماه، صرفا درخواست دانشجوياني كه با تاييد آن معاونت محترم بدلايل موجه آموزشي مشمول سنوات شده اند، قابل بررسي است. خواهشمند است دستور فرماييد مراتب به نحو مقتضي به استحضار روساي محترم دانشكده ها و مديران محترم گروه هاي آموزشي رسانيده شود.
 ١٤٠٢/١١/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
چالش‌های بهبود سطح پاسخگویی نظام سلامت در ایران
چالش‌های بهبود سطح پاسخگویی نظام سلامت در ایران
چالش‌های بهبود سطح پاسخگویی نظام سلامت در ایران
 ١٤٠٢/٠٧/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
شناسایی و تجليل از پژوهشگران حوزه بيمه سلامت
شناسایی و تجليل از پژوهشگران حوزه بيمه سلامت
احتراماً، به منظور شناسایی و تجليل از پژوهشگران حوزه بيمه سلامت در هفته پژوهش و تکميل بانک اطلاعاتی، خواهشمند است دستور فرمایيد تا ترتيبی اتخاذ گردد که اطلاع رسانی مناسب جهت تکميل فرم پيوست، به اساتيد، پژوهشگران و دانشجویان علاقمند صورت پذیرد. رعایت نکات زیر، در تکميل و ارسال فرم پيوست، الزامی است: • آثار و فعاليت های علمی، تحقيقاتی صرفاً مربوط به یک سال، از تاریخ(01/09/1401 تا 30/08/1402) باشد. • تمامی آثار و فعاليت های علمی، تحقيقاتی ارسالی صرفأ در حوزه بیمه سلامت باشد. • فرم اطلاعات پژوهشگر و تمامی مستندات پيوست در قالبPDF باشد. • فرم اطلاعات پژوهشگر، تمامی مدارک و مستندات به پست الکترونيک مرکز ملی تحقيقات بيمه سلامت به نشانی nchir@ihio.gov.ir ارسال گردد. • مهلت ارسال فرم اطلاعات پژوهشگر و مستندات حداکثر تا تاریخ30/08/1402باشد. می • فرم های ناقص، فاقد مستندات، فاقد امضاء، ناخوانا و ارسالی پس از تاریخ یاد شده، مورد بررسی قرار نمی گيرند. پيشاپيش از دستور مساعدی که صادر می فرمایيد، سپاسگزاری می نماید
 ١٤٠٢/٠٧/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرايط تخصيص خوابگاه
شرايط تخصيص خوابگاه
شرايط تخصيص خوابگاه به استحضار مي رساند با توجه به محدوديت فضاي فيزيكي خوابگاه هاي دانشجويي، خواهشمند است قبل از شروع نيمسال تحصيلي پيش روي به منظور برنامه ريزي تامين و اولويت بندي تخصيص خوابگاه موارد ذيل به نحو مقتضي به دانشجويان عزيز اطلاع رساني گردد: 1- تمامي دانشجويان كارشناسي از ورودي 1399 به بعد تا پايان نيمسال هشتم مشمول دريافت خوابگاه مي باشند. 2- تمامي دانشجويان كارشناسي ارشد ورودي 1402و1401 تا پايان نيمسال سوم مي توانند از خوابگاه استفاده نمايند. 3- باتوجه به عدم تعهد دانشگاه نسبت به فراهم نمودن خوابگاه براي دانشجويان مقطع دكترا، فقط دانشجويان خانم ورودي 1402 و1401در صورت وجود ظرفيت خالي مي توانند تا پايان نيمسال سوم از خوابگاه هاي خواهران استفاده فرمايند. 4- دانشجويان تحصيلات تكميلي كه در فاز پژوهشي قرار دارند، در صورت نمونه گيري در شهر تهران پس از كسب كد اخلاق و يا به منظور انجام مراحل دفاع از پايان نامه با معرفي نامه گروه مربوطه ( به درخواست هاي دستي نوشته شده توسط دانشجو ترتيب اثر داده نخواهد شد.) (به پيوست) و پس از كسب نظر موافق از كميته تخصيص خوابگاه امكان اسكان در خوابگاه را به مدت يك تا سه ماه خواهند داشت. 5- با توجه به حضور دانشجويان نو ورود از 15 مهر جهت ثبت نام ، به كليه درخواست ها ي دانشجويان ترم 5 به بعد تحصيلات تكميلي از اين تاريخ به بعد رسيدگي خواهد شد.
 ١٤٠٢/٠٦/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه درسی نيمسال اول سال تحصيلي 403-402
برنامه درسی نيمسال اول سال تحصيلي 403-402
برنامه درسی نيمسال اول سال تحصيلي 403-402
 ١٤٠٢/٠٥/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>